KONST / Litografier / Litografi 12702301
nr 1270 2301
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 225/360, motivets mått: 46x56 cm
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:57:38
26/8 17:45:02